Courtyard by Marriott Kuala Lumpur South Hotel

Kuala Lumpur
Courtyard By Marriott South Hotel 5*

Courtyard by Marriott Kuala Lumpur South Hotel

137, Jalan Puchong, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Terletak 6 km dari Tokong Thean Hou, para tetamu Courtyard by Marriott Kuala Lumpur South Hotel 5 bintang menyediakan sauna dan ruang berkongsi di lokasi. Tempat ini juga mempunyai WiFi di kawasan awam.
Sunway Lagoon Theme Park adalah kurang dari 7 km jauhnya. Perhentian bas terdekat ialah Seksyen 18, dalam jarak 350 meter jauhnya.
Untuk penginapan yang selesa di Kuala Lumpur, hotel ini menawarkan 238 bilik yang dilengkapi dengan kemudahan membuat kopi / teh, TV skrin rata dengan saluran satelit dan kawalan iklim. Para tetamu akan menikmati tandas berasingan dan mandi yang disediakan di bilik mandi.
Courtyard by Marriott Kuala Lumpur South Hotel mempunyai restoran à la carte restaurant yang menawarkan masakan internationale. Pilihan gastronomi termasuk bar lounge. Menghidangkan pelbagai pilihan makanan Pormtip Thai Restaurant dan Restoran Talipon terletak 25 minit berjalan kaki dari sini.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Tempat letak kenderaan
  • Perkhidmatan 24 jam
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Spa dan bersantai
  • Tempat Makan di tapak
  • Kemudahan mesyuarat
  • Dilarang merokok
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Gasing Hill - 2.2 km
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 24 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 8 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Bilik bebas rokok
  • Tempat letak kereta
  • Penerimaan tetamu 24 jam
  • Keselamatan

Makan

  • Restoran

Riadah & Sukan

  • Kolam renang luaran
  • Sauna
  • Bilik stim
  • Pusat kecergasan

Perkhidmatan

  • Tempat letak kereta valet
  • Perkhidmatan bilik
  • Kemudahan mesyuarat/jamuan

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Kemudahan teh dan kopi
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
  • Jam penggera AM/FM
  • Katil bayi
Ciri-ciri utama
  • Tempat letak kenderaan
  • Perkhidmatan 24 jam
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Spa dan bersantai
  • Tempat Makan di tapak
  • Kemudahan mesyuarat
  • Dilarang merokok

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: sehingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur